Carl Fredrik Reterswärd oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Autumn game No 4", signerad Reuterswärd, olja på duk, 27x22 cm

212505

2013-10-31