Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Gotland" motiv från Högklint, signerad och daterad Oskar Bergman Gottland juni 1930, akvarell, 35,5x50 cm

212506

2013-10-31