Vitrinskåp 1900-tal

Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

VITRINSKÅP, 2-delat, 1900-talets andra hälft, profilerad dekor, bemålat, höjd 190, 183x53 cm
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård

Zustandsbeschreibung

Nyckel saknas, flera draghandtag saknas, ytskador

212509

2013-10-31