Figurin i sandsten

Figurin i sandsten
Figurin i sandsten
Figurin i sandsten
Figurin i sandsten
Figurin i sandsten
Figurin i sandsten

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, sandsten, centralasien, 1900-tal, i form av sittande Buddha, bär spår av bemålning, höjd 26 cm

Slitage, nagg

212521

2013-10-31