Figuriner Indien

Figuriner Indien
Figuriner Indien
Figuriner Indien
Figuriner Indien
Figuriner Indien
Figuriner Indien

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RITUELLA KÄRL/FIGURINER, 3 st, brons, Indien, 18/1900-tal, delvis genombruten dekor, i form av knäböjande resp stående figurer hållandes fat, höjd 13-22 cm

Slitage, skador

212530

2013-10-31