Figuriner och kärl Indien

Figuriner och kärl Indien
Figuriner och kärl Indien
Figuriner och kärl Indien
Figuriner och kärl Indien
Figuriner och kärl Indien
Figuriner och kärl Indien
Figuriner och kärl Indien
Figuriner och kärl Indien
Figuriner och kärl Indien
Figuriner och kärl Indien

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, KÄRL, 6 st, brons, Indien, 18/1900-tal, i form av bl a ridande figur, höjd ca 12-18 cm

Skador

212534

2013-10-31