Romerska kärl i lergods

Romerska kärl i lergods
Romerska kärl i lergods
Romerska kärl i lergods
Romerska kärl i lergods

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLJELAMPA, AMFORA, VAS, lergods, antiken, troligen Rom, oljelampan med reliefdekor, höjd 4-9 cm

Slitage, skador

212536

2013-10-31