Yoshitora träsnitt
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UTAGAWA, Yoshitora (verksam 1840-80): Stående kurtisan, signerad Yoshitora, förläggare Izumi-ya-Ichibei, dubbel stående oban, 70,5x24 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö
Fläckar, veck
212546
2014-03-16