Yoshitora träsnitt

Yoshitora träsnitt
Yoshitora träsnitt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTAGAWA, Yoshitora (verksam 1840-80): Stående kurtisan, signerad Yoshitora, förläggare Izumi-ya-Ichibei, dubbel stående oban, 70,5x24 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö

Fläckar, veck

212546

2014-03-16