Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA/FIGURIN, brons, Kina, 1800-tal, i form av krigare, total höjd ca 56 cm
Omfattande skador, lagningar, senare monterad
212549
2013-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här