Bordslampa Kina

Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA/FIGURIN, brons, Kina, 1800-tal, i form av krigare, total höjd ca 56 cm

Omfattande skador, lagningar, senare monterad

212549

2013-10-31