Eisen träsnitt

Eisen träsnitt
Eisen träsnitt

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EISEN, Keisai (1790-1848): Kurtisan med parasoll, signerad Keisai Eisen ga, dubbel stående oban 71x24,5 cm, Proveniens Per Kjellander, Lidingö

Fläckar och veck

212556

2014-03-16