Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EISEN, Keisai (1790-1848): Kurtisan med parasoll, signerad Keisai Eisen ga, dubbel stående oban 71x24,5 cm, Proveniens Per Kjellander, Lidingö
Fläckar och veck
212556
2014-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här