Kunisada träsnitt
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864), Triptyk: Kurtisaner med shamisen, opiumpipa och fiskrätter, signerad Toyokuni ga, triptyk35x72 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö
Veck, fläckar, sliten marginal
212559
2014-03-16