Laila Prytz olja

Laila Prytz olja
Laila Prytz olja
Laila Prytz olja
Laila Prytz olja

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

PRYTZ, Laila (född 1907): "Allegro", signerad Prytz 1967, olja på duk uppfodrad på pannå, 73x64 cm

Krackeleringar

212565

2013-11-01