Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PRYTZ, Laila (född 1907): "Blickpunkt I", signerad Laila Prytz a tergo, olja på duk, 38x38 cm
Ytskador
212568
2013-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här