Laila Prytz olja

Laila Prytz olja
Laila Prytz olja
Laila Prytz olja
Laila Prytz olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PRYTZ, Laila (född 1907): "Blickpunkt I", signerad Laila Prytz a tergo, olja på duk, 38x38 cm

Ytskador

212568

2013-11-01