Karmstolar gustaviansk stil
2013-10-31
212578
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålade, stoppade sitsar i armlän samt ryggstöd, dekor i form av fleuroner samt kannelerade ben
Slitage, skada i klädsel