Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PRYTZ, Laila (född 1907): Komposition i grönt, signerad Laila Prytz a tergo, olja på duk, 38x38 cm
212579
2013-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här