Laila Prytz olja

Laila Prytz olja
Laila Prytz olja
Laila Prytz olja
Laila Prytz olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PRYTZ, Laila (född 1907): Komposition i grönt, signerad Laila Prytz a tergo, olja på duk, 38x38 cm

212579

2013-11-01