Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
PRYTZ, Laila (1907-1982): "Prismor",signerad Laila Prytz atergo, olja på duk, 60x73 cm
Zustandsbeschreibung
Obetydligt färgbortfall i ena kanten
212593
2013-11-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner