Laila Prytz olja

Laila Prytz olja
Laila Prytz olja
Laila Prytz olja
Laila Prytz olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

PRYTZ, Laila (1907-1982): "Prismor",signerad Laila Prytz atergo, olja på duk, 60x73 cm

Zustandsbeschreibung

Obetydligt färgbortfall i ena kanten

212593

2013-11-01