Tedosor 1700-tal

Tedosor 1700-tal
Tedosor 1700-tal
Tedosor 1700-tal
Tedosor 1700-tal
Tedosor 1700-tal
Tedosor 1700-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEDOSOR, 3 st, porslin, Kina 1700-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 10-11,5 cm

Nagg, en med retuscherade nagg

212596

2013-10-31