Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PRYTZ, Laila (1907-1982): "Studie i blått", signerad Laila Prytz atergo, olja på duk, 60x73 cm
Kantslitage, fläckar
212601
2013-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här