Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FLICKDOCKA, 1910-20-tal, Armand Marseille, huvud i biskvi, kulledad kropp i trä och massa, märkt 390, längd 45 cm
Kropp med skador, färg vid ögon
212613
2013-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här