Docka biskvi

Docka biskvi
Docka biskvi
Docka biskvi
Docka biskvi
Docka biskvi
Docka biskvi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLICKDOCKA, 1910-20-tal, Armand Marseille, huvud i biskvi, kulledad kropp i trä och massa, märkt 390, längd 45 cm

Kropp med skador, färg vid ögon

212613

2013-10-31