Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PRYTZ, Laila (1907-1982): "Blommande äng", signerad Laila Prytz samt a tergo, olja på pannå, 46x38 cm
Färgrester längs kanten, ytslitage
212619
2013-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här