Ljusstakar med släckare

Ljusstakar med släckare
Ljusstakar med släckare
Ljusstakar med släckare
Ljusstakar med släckare
Ljusstakar med släckare
Ljusstakar med släckare
Ljusstakar med släckare
Ljusstakar med släckare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NATTLJUSSTAKAR, 1 par, flintgods, 1900-talets början, Europa, polykrom kinesiserande dekor, med ljussläckare, diameter 16 cm

En med skador och lagningar

212621

2013-10-31