Laila Prytz olja
2013-11-01
212637
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PRYTZ, Laila (1907-1982): "Planmöte", signerad Laila Prytz a tergo, olja på duk, 88x66 cm