Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
GISLANDER, William (1890-1937): Svanpar med ungar, signerad och daterad William Gislander 1927, olja på duk, ca 110x119 cm, a tergo text: "Skänkt till SAK av Carl Bergman"
212650
2013-11-08