William Gislander oljemålning

William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

GISLANDER, William (1890-1937): Svanpar med ungar, signerad och daterad William Gislander 1927, olja på duk, ca 110x119 cm, a tergo text: "Skänkt till SAK av Carl Bergman"

212650

2013-11-08