Stig Blomberg skulptur

Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur
Stig Blomberg skulptur

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BLOMBERG, Stig (1901-1970): Ryttare, signerad Stig Blomberg 4/16, gjutarstämpel E. Pettersson fud, förgylld brons, totalhöjd ca 25 cm

212664

2013-11-08