Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BLOMBERG, Stig (1901-1970): Ryttare, signerad Stig Blomberg 4/16, gjutarstämpel E. Pettersson fud, förgylld brons, totalhöjd ca 25 cm
212664
2013-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här