Longines herrarmbandsur i 18 k

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LONGINES, Conquest Calendar, automatiskt herrarmbandsur, omkring 1956, märkt i verk/urtavla/boett, verk cal. 19AS, nr 10049915, 19 jewels, datum, boett av guld 18 k, modell nr 582, serie nr 9005 4, plexiglas, armband av doublé, diameter 35 mm

Bruksslitage, urtavla och boett med smärre repor och slitage, glasrepor

212668

2013-11-24