Kandelabrar nyrenässans

Kandelabrar nyrenässans
Kandelabrar nyrenässans
Kandelabrar nyrenässans
Kandelabrar nyrenässans
Kandelabrar nyrenässans
Kandelabrar nyrenässans
Kandelabrar nyrenässans
Kandelabrar nyrenässans

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, nyrenässans, 1800-talets slut, höjd 46,5 cm

Slitage

212701

2013-11-01