Skrivbord engelsk stil

Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 3-delat, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, sk "Partnersdesk", fanérat i mahogny, bordsskiva klädd med grönt skinn, med 2 mindre utdragbara skivor, beslag i mässing, höjd 76, 152x90 cm

Ett draghandtag saknas, fanérskador, nycklar saknas

212713

2013-11-01