Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUYOT, Adelin (född 1950): His masters voice, signerad samt daterad 1984 a tergo, olja på duk, 50x50 cm

212722

2013-11-01