Stig Claesson oljemålning

Stig Claesson oljemålning
Stig Claesson oljemålning
Stig Claesson oljemålning
Stig Claesson oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Scen med boxare, signerad och daterad Stig Claesson 79, olja på duk, ca 115x88 cm

Nedre del med smärre färgbortfall

212745

2013-11-01