Marija Fedrova oljemålning

Marija Fedrova oljemålning
Marija Fedrova oljemålning
Marija Fedrova oljemålning
Marija Fedrova oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FEDOROVA, Marija Alekseevna (1859-1934): På bondstugans gård, signerad, olja på pannå, 28x38 cm,
PROVENIENS: Bukowskis vårauktion, Helsingfors 1990

212748

2013-11-01