Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LEVI, Vassily (1878-1954): Vid landsvägen, signerad och daterad V. Levi 1942, olja på pannå, 73x60 cm
PROVENIENS: Hagelstams vårauktion, Helsingfors 1991, auktionsnr 329
212768
2013-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här