Vassily Levi oljemålning

Vassily Levi oljemålning
Vassily Levi oljemålning
Vassily Levi oljemålning
Vassily Levi oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LEVI, Vassily (1878-1954): Vid landsvägen, signerad och daterad V. Levi 1942, olja på pannå, 73x60 cm
PROVENIENS: Hagelstams vårauktion, Helsingfors 1991, auktionsnr 329

212768

2013-11-01