Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELDH, Carl (1873-1954): "Sittande flicka", signerad C J Eldh 1904, gips, signerad C.J. Eldh, höjd 26 cm
Med dedikation, repor
212773
2013-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här