Carl Eldh skulptur

Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELDH, Carl (1873-1954): "Sittande flicka", signerad C J Eldh 1904, gips, signerad C.J. Eldh, höjd 26 cm

Med dedikation, repor

212773

2013-11-01