Takarmatur 1900-tal

Takarmatur 1900-tal
Takarmatur 1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-tal, stomme i förgylld metall, behängd med prismor, frostad glaskupa, höjd 47 cm

212776

2013-11-01