Vilhelm Behm oljemålning

Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BEHM, Vilhelm (1859-1934): Gripsholms slott, signerad Vilh. Behm, olja på duk, 33x46 cm

212789

2013-11-01