Etagère 1800-tal

Etagère 1800-tal
Etagère 1800-tal
Etagère 1800-tal
Etagère 1800-tal
Etagère 1800-tal
Etagère 1800-tal
Etagère 1800-tal
Etagère 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ETAGÈRE, 1800-talets andra hälft, sarg med låda, hjultrissor, höjd ca 78, 52x33 cm

Lagning, slitage

212797

2013-11-02