Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÅTMODELL, 1900-tal, föreställande brittiska fregatten Bulldog 1790, signerad H Biärsjö, skala 1:300, lådans mått höjd 26, 41x23 cm
212813
2013-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här