Plåtburkar

Plåtburkar
Plåtburkar
Plåtburkar
Plåtburkar
Plåtburkar
Plåtburkar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PLÅTBURKAR, 7 st, 1900-talets första hälft, bl a Mazetti, höjd 6,5-25 cm

Ytskador och bucklor

212821

2013-11-02