Sekretär senbarock 1700-tal
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SEKRETÄR, senbarock, 1700-tal, fanérad med flera träslag, intarsia med krönt spegelmonogram, höjd 99, 95x51 cm, nyckel till de tre undre lådorna finns att hämta vid Utlämningen
Proveniens: Glasberga Herrgård.
212823
2013-11-02