Sekretär senbarock 1700-tal

Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal

Klubbat för:

17 500 SEK

12 000 SEK

SEKRETÄR, senbarock, 1700-tal, fanérad med flera träslag, intarsia med krönt spegelmonogram, höjd 99, 95x51 cm, nyckel till de tre undre lådorna finns att hämta vid Utlämningen
Proveniens: Glasberga Herrgård.

212823

2013-11-02