Henrik Ingvar Sörensen oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SÖRENSEN, Henrik (1882-1962): "Våt oktober", monogramsigernad och daterad HS 44, olja på pannå, 46x55 cm

212825

2013-11-02