Isak Philip Barlag oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARLAG, Isak Philip Hartvig (1840-1913): Flicka vid gård i fjordlandskap, signerad Barlag, olja på duk, 32x48 cm

Rispa

212827

2013-11-02