Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): Segelbåtar på blankt vatten, signerad PV Cedergren, 44x61 cm
Lagning
212841
2013-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här