Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖNNBERG, David (1881-1953): Marint motiv, signerad D Rönnberg, olja på duk, 34x53 cm
Mindre hål
212842
2013-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här