David Rönnberg oljemålning

David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖNNBERG, David (1881-1953): Marint motiv, signerad D Rönnberg, olja på duk, 34x53 cm

Mindre hål

212842

2013-11-05