Frans Wilhelm Odelmark oljemålning
2013-11-02
212849
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): "Klosterkök", signerad F.W. Odelmark, olja på pannå, 35x24 cm