Byst Napoleon på piedestal

Byst Napoleon på piedestal
Byst Napoleon på piedestal
Byst Napoleon på piedestal
Byst Napoleon på piedestal
Byst Napoleon på piedestal
Byst Napoleon på piedestal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYST, 1800-tal, Napoleon, marmor, front märkt "N", höjd ca 64 cm, PIEDESTAL, 1900-talets början, rakt konande form, bemålad, höjd ca 125 cm

Byst med skador och lagningar

212856

2013-11-02