Konsolbord i empire

Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KONSOLBORD, empire, med stenskiva, förgyllt, höd 80, 45x87 cm

Senare glas, nagg, ytslitage, lös dekorvinge med följer, dekordelar saknas

212859

2013-11-02