Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
KONSOLBORD, empire, med stenskiva, förgyllt, höd 80, 45x87 cm
Senare glas, nagg, ytslitage, lös dekorvinge med följer, dekordelar saknas
212859
2013-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här