Sjömanskista

Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SJÖMANSKISTA, 1800-talets senare del, invändigt fartygsporträtt av tvåmastad skonert, höjd 41, 93x40 cm

Smärre skador, senare bemålning, nyckel saknas

212863

2013-11-05