Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av amerikanska tremastade fullriggaren "Longfellow", New York, omkring 1900, blyerts och akvarell, 53x70 cm
Kantskador, lagning
212864
2013-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här