Blyerts och akvarell fartygsporträtt

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av amerikanska tremastade fullriggaren "Longfellow", New York, omkring 1900, blyerts och akvarell, 53x70 cm

Kantskador, lagning

212864

2013-11-05